Gülümseyen Marriott İş Arkadaşımız

MARRIOTT’DA
İNANIRIZ

Başarımızın temeli, sizin refahınıza bağlıdır. Bu nedenle, iş yerini duygusal, fiziksel ve mali ihtiyaçlarınızın dikkate alındığı bir ortam haline getirme taahhüdü verdik. Her birimizin kendisini ekibin değerli bir üyesi olarak hissettiği bir ortam. Toplumlarımızda bir fark yaratmaya motive olduğumuz bir yer. Buna TakeCare diyoruz.

İnsanlara Öncelik Vermek

Çoğu kişi için ağırlama, insanları evinizde ağırlıyormuşçasına karşılamak ve hizmet vermektir. Bu bizim için iş arkadaşlarımıza sıcak bir davetle başlamak anlamına gelir. Kurucularımız J.W. ve Alice Marriott mükemmeliyeti ararken, dürüstlükle davranırken, değişimi benimserken ve dünyamıza hizmet ederken insanlara öncelik verilmesine inanmışlardı; biz de öyleyiz.

Bizi Tanıyın

Hepimiz, gücümüzü yuva adını verdiğimiz toplumlardan alıyoruz. Bizi yeni fırsatlar, avantajlar ve istikametler aramaya yönlendiren şey sizin tutkularınız, hayal gücünüzdür. Sizin yolculuğunuza aitiz. Siz bizi kalanlardan ayıransınız.

İş Bulun
Ağırlama hizmetlerinin temel olduğu bizimki gibi bir işte insanlarımız işlerini sevmiyorsa başarılı olamayız. Bu kadar basit.

Arne Sorenson
Başkan ve CEO

İlham Alın,
Öyküleri Dinleyin

Marriott’da iş arkadaşlarımızın kararlılık, hayal gücü ve sıkı çalışmalarının onları götürdüğü yoldan gurur duymalarını isteriz. Bazıları için bu bir yolculuk demektir. Yine de siz bizim sözümüzle yetinmeyin.

Marriott’un sağlıklı yaşamı derinden desteklemesini seviyorum. Şirket, Take Care refah programından liderlik desteğine uzanan bir yelpazede sağlığımızı ciddiye alıyor.

SHAUNA O.

Shauna O. çalışan tanıklığı

HR VE GENEL İDARİ İŞLER KOORDİNATÖRÜ, DELTA HOTELS, SAULT STE MARIE, ON

Marriott International için çalışmanın en ödüllendirici yönü, toplumlarını destekleyen ve katkıda bulunan bir kurumun bir parçası olmaktır.

Stacey L. çalışan tanıklığı

STACEY L.

KAYIP ÖNLEME, GAYLORD RESORT, NASHVILLE, TN

İşim zamanla bana özgüven kazandırdı, bu öğretilebilir bir şey değil. Bu, sadece birisi size inanınca olur.

Kulpreet Kaur çalışan tanıklığı

Kulpreet K.

HESAP DİREKTÖRÜ, SATIŞ & PAZARLAMA, ALOFT, BENGALURU, INDIA

Kat hizmetlerinden yöneticiliğe ve departman başkanlığına yükseldim. Marriott International’da her rüyanın gerçekleşebileceğinin kanıtıyım.

Cynthia H. çalışan tanıklığı

CYNTHIA H.

SERVİS DİREKTÖRÜ, MARRIOTT TAMPA WATERSIDE, TAMPA, FL

Westin St. John, benim aile geçmişimin bir parçasıdır. Kızlarıma yüzmeyi orada öğrettim.

Paul R. çalışan tanıklığı

Paul R.

CATERING VE ETKİNLİK YÖNETİMİ YARDIMCI DİREKTÖRÜ, SHERATON, DALLAS, TX

 

Farklılık ve
Kapsayıcılık

İş arkadaşlarımızdan ortaklarımıza ve konuklarımıza kadar hoş karşılayan, kapsayıcı bir çok kültürlü ortam oluşturduk. Bu topluluğu yaratmak için çok çalıştık ve onu böyle tutmaya kararlıyız.

Daha Fazlasını Bulun
Bir restoran mutfağında Marriott şeflerinden oluşan farklı bir grup
Hindistan'da gönüllü faaliyet yürüten bir Marriott çalışanı

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Görevimizin bir kısmı da yuva olarak adlandırdığımız yerel toplumları ve çevreyi desteklemektir. Sürdürülebilir iş uygulaması yapıyoruz ve kültürümüzün her yönünde yenilikçi ve çevre konusunda bilinçli girişimleri teşvik ediyoruz.

Daha Fazlasını Bulun

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Görevimizin bir kısmı da yuva olarak adlandırdığımız yerel toplumları ve çevreyi desteklemektir. Sürdürülebilir iş uygulaması yapıyoruz ve kültürümüzün her yönünde yenilikçi ve çevre konusunda bilinçli girişimleri teşvik ediyoruz.

Daha Fazlasını Bulun
Hindistan'da gönüllü faaliyet yürüten bir Marriott çalışanı

Liderlik Bloğumuzu
Kontrol Edin

The Bo'i+o coffee shop at the Renaissance Santo Domingo Jaragua Hotel
Leadership

An “Unusual” Cup of Joe

Nisan 24, 2017If you’ve read my blog before, you know one of the great pleasures of my job is to visit our properties and associates. It’s something my father loved to do, too. He taught me the importance of being seen in the hotel—being present and having a connection with the people who work there. Over the years, I’ve also come to ... .. Read More
Associates at The Westin Santa Fe in Mexico City
Leadership

Tweet, Tweet

Nisan 11, 2017Last March I blogged about the fun I had doing my first Twitter chat. In that post I promised I’d do another one because I enjoyed the experience so much. Recently, I sat down again with my daughter, Debbie Marriott Harrison, for our second twitter chat. This one was on the heels of our company’s merger with Starwood and we ... .. Read More